
Фільтр паливний CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI, OPEL ANTARA 2.0 CDTI 06-10 (OE) (вир-во UFI)
6 623,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55.163.00
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний CHEVROLET CAPTIVA 2.0 VCDI, OPEL ANTARA 2.0 CDTI 06-10 (OE) (вир-во UFI)
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55.163.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 224 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Lacetti, Nubira, Captiva, Epica |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 623,80 ₴
