
Фільтр паливний MB C, E, M 200-350 CDI BlueEFFICIENCY 08- (вир-во DENCKERMANN)
1 130,20 ₴
- Готово до відправки
- Код: A110609
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний MB C, E, M 200-350 CDI BlueEFFICIENCY 08- (вир-во DENCKERMANN)
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A110609 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 138 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 92 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, G-Class, C-Class, R-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130,20 ₴
