
Фільтр повітряний FORD MONDEO V, S-MAX II 14- (вир-во BOSCH)
849,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: F026400553
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний FORD MONDEO V, S-MAX II 14- (вир-во BOSCH)
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 553 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 50.2 мм |
| Довжина | 245.9 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 199 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849,50 ₴
