
C1M045ABE Колодки гальмівні передні AP C1M045ABE для Автомобілі-фургони і вантажопасажирські автомобілі сумісно з брендом:
965,50 ₴
- Більше 2 од.
- Код: C1M045ABE
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
C1M045ABE Колодки гальмівні передні AP C1M045ABE для Автомобілі-фургони і вантажопасажирські автомобілі сумісно з брендом: Mercedes Benz
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C1M045ABE |
| Стан | Новий |
| Виробник | ABE |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
| Товщина | 20.8 мм |
| Висота | 67.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 163.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965,50 ₴
