
Манжета вала 85*110*16 COMBI (вир-во CORTECO)
1 031 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12001909B
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Манжета вала 85*110*16 COMBI (вир-во CORTECO)
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12001909B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | США |
| Висота | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴
