
Фільтр паливний BMW 3, X1, X3 d 05-17 (OE) (вир-во UFI)
1 743,30 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 31.857.04
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний BMW 3, X1, X3 d 05-17 (OE) (вир-во UFI)
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.857.04 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 263 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, 3, D3, XD3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 743,30 ₴
