Рим-болт DIN 580 M12 (03-410004)
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.18 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Матеріал кріпильного виробу | Легована сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 0.34 т |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр кільця | 30 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Діаметр підстави | 30 мм |
| Зовнішній діаметр кільця | 53 мм |
| Товщина підстави | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


