Рим-гайка DIN 582 M20 (03-420008)
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 кг |
| Внутрішній діаметр кільця | 40 мм |
| Гарантійний термін | 6 мес |
| Діаметр основи | 40 мм |
| Доставка/Оплата | Можлива оплата за безготівковим розрахунком з ПДВ. Безкоштовна доставка по Києву, Одесі, Харкову та Львову при замовленні на суму понад 1000 грн. Перед відправкою деяких категорій товарів, ми можемо попросити Вас внести часткову передоплату. |
| Матеріал кріпильного виробу | Легована сталь |
| Метрична різь, М | 20 мм |
| Зовнішній діаметр кільця | 72 мм |
| Покриття | Цинк |
| Робоче навантаження | 1.2 т |
| Стандарт | DIN 582 |
| Тип кріпильного виробу | Рим-гайка |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


