
Гак чалочний вантажний G80 (SL-13) 22-8
4 246,56 ₴
- В наявності
- Код: 03-620007
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гак чалочний вантажний G80 (SL-13) 22-8
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8.5 кг |
| Внутрішній діаметр гака | 81 мм |
| Висота | 348 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Коефіцієнт запасу міцності | 4 |
| Максимальне навантаження | 15 т |
| Матеріал гака | Високоміцна сталь |
| Робоче навантаження | 15 т |
| Стан | Новий |
| Тип гака | Чалочний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | G80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 246,56 ₴

