
Фільтр повітряний DODGE JOURNEY 3.6 11-19 (вир-во DENCKERMANN)
518,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141728
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний DODGE JOURNEY 3.6 11-19 (вир-во DENCKERMANN)
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A141728 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 228 мм |
| Сумісність з маркою | Dodge, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Avenger |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,10 ₴
