
Фільтр повітряний MERCEDES VITO W639 3.0 CDI 06- (вир-во DENCKERMANN)
715,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A141805
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний MERCEDES VITO W639 3.0 CDI 06- (вир-во DENCKERMANN)
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A141805 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 419 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 215 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715,50 ₴
