
C1F049ABE Колодки гальмівні FIAT C1F049ABE для Автомобілі-фургони і вантажопасажирські автомобілі сумісно з брендом: Fiat
940,70 ₴
- Більше 2 од.
- Код: C1F049ABE
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
C1F049ABE Колодки гальмівні FIAT C1F049ABE для Автомобілі-фургони і вантажопасажирські автомобілі сумісно з брендом: Fiat
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C1F049ABE |
| Стан | Новий |
| Виробник | ABE |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Bravo, Ducato, Punto, Palio, Stilo, Grande Punto |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 52.5 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Ширина | 151.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 150.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940,70 ₴
