
C2M028ABE Колодки гальмівні задні AP C2M028ABE для Автомобілі-фургони і вантажопасажирські автомобілі сумісно з брендом: Mercedes
734,30 ₴
- Більше 2 од.
- Код: C2M028ABE
+380 (67) 579-40-04
Світлана- +380 (67) 570-92-83Наталія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
C2M028ABE Колодки гальмівні задні AP C2M028ABE для Автомобілі-фургони і вантажопасажирські автомобілі сумісно з брендом: Mercedes Benz
УТОЧНЮЙТЕ ЦІНУ ПЕРЕД ЗАМОВЛЕННЯМ ПО ТЕЛЕФОНУ!!
Купуйте нові запчастини за доступними цінами у ТОВ Аграрник-ТС.
Широкий асортимент запчастин для всіх видів сільськогосподарської техніки:
- запасні частини для причіпної техніки
- комплектуючі для навісного сільгоспобладнання
- запчастини до ґрунтообробної техніки<
Доставляємо по всій Україні через Нову Пошту та Укрпошту.
Є питання – телефонуйте менеджерам компанії в робочий час
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2M028ABE |
| Стан | Новий |
| Виробник | ABE |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Товщина | 19.8 мм |
| Висота | 63.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 136.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734,30 ₴
